Визначено переможця конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я України

Знаючи, в якій критичній ситуації сьогодні державна медицина, головним розпорядником коштів в медицині стає фахівець, 
який останні 10 років пропрацював у приватному секторі... 
За останній тиждень із обласної дитячої клінічної лікарні пішло 3 молодих лікарів. Один із них, у 30 років із відмінним знанням англійської мови 
і світлою головою, маючи таку ж заробітну платню як і санітарка, покинув медицину взагалі. Що далі?

Бажаю успіхів Олегу Петренку! Час покаже...

 

Серед 14 кандидатів на цю вирішальну посаду Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олега Петренка. Рішення про призначення переможця конкурсу на посаду голови НСЗУ прийматиметься на засіданні Уряду.

Олег Петренко має управлінський досвід у приватних клініках столиці: дотепер був заступником генерального директора з питань стратегічного розвитку ТОВ «Isida-IVF», перед тим – першим заступником гендиректора клініки “Оберіг”.

«Олег Петренко має великий позитивний досвід у сфері охорони здоров’я. Він є досвідченим менеджером та одним з експертів, котрі розробляли концепцію реформування системи охорони здоров’я, покладену в основу Закону щодо змін фінансуванні медицини. Водночас перед ним стоятиме великий виклик – розбудувати унікальну для системи охорони здоров’я України Службу», – сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

НСЗУ забезпечуватиме кардинально новий принцип відносин між людиною та медичною системою. Саме Національна служба здоров’я реалізовуватиме справедливий принцип оплати медичних послуг – гроші за пацієнтом. НСЗУ стане тією структурою, яка захищатиме права пацієнтів і лікарів мати доступ до лікування та отримувати гідну оплату праці.

НСЗУ має бути гарантом медичної реформи, а її керівник – забезпечити надійну, прозору та ефективну роботу Служби.

Джерело: http://moz.gov.ua/article/news/viznacheno-peremozhcja-konkursu-na-posadu-golovi-nacionalnoi-sluzhbi-zdorov%E2%80%99ja-ukraini